MAAILMAST TARTUSSE
ASUKOHT / MAHUTAVUS

Arena Tartu võlu on, et kontserdi toimumine alumisel korrusel ei välista 3200 m2 pinnal treeningute toimumist teisel korrusel, ühe konverentsi toimumine ei välista teist jne. Sündmusturistidele mõeldes on Arena Tartu lõplik asukoht väga tähtis. Meie eesmärk on anda linnakülalisele võimalus konverentsi või sündmuse vahel kiirelt ja mugavalt kesklinna liikuda. Seepärast on kilomeeter kesklinnast selleks parim viis. Nii vähendame ka liikluskoormust, mida kaugema asukoha tõttu keskusesse ja sealt kesklinna suunduvad tellitud bussid tekitavad. Tartu on kaunis linn jala kõndimiseks - kasutame seda võimalust!

Oleme endiselt arvamusel, et Tartu linna jaoks on parim Arena asukoht Puiestee ja Kasarmu tänava krundil, kust avaneb suurepärane vaade Tartule.

Arenast saaks siin omaette atraktsioon, mis pakuks parimat kohta, kust linna elu ja melu nautida. Kesklinna, Raadi ja Annelinna lähedus vähendab liiklusvoogu Arena suunas, sest Arenasse on mugav tulla ka jala või jalgrattaga. Ka perekeskuse parimaks toimimiseks on vajalik kesklinna optimaalne lähedus.

KÜSI LÄHEMALT!
Teele Arak
53433773
Tanel Tein
5280050
Meelis Pastak
5115117
to top button