ARENA TARTU
PEREKESKUS

Eestis puudub koguperekeskus, mis oleks samaaegselt nii meelelahutuslik ja mänguline kui ka arendav, hariv ja sportlik − koht, mis paneks igal pereliikmel silmad särama. Perekeskus on atraktiivne lisandväärtus multihalli vahetuslähedusse, mis oma innovaatiliste atraktsioonidega võimaldab aastaringselt ja igapäevaselt perekondadel ühiselt ja meeldejäävalt aega veeta. ERM-i vahetu lähedus annab võimaluse ühendada linnahalli külastus ka Euroopa suurima muuseumi väisamisega.

Perekeskuse atraktsioonid pakuvad piirituid elamusi ja lähtuvad uuendusmeelsest meelelahutusest ja tarkadest IT-lahendustest. Näiteks sportlikud võimalused nagu tuuletunnel, sisesurf, -suusatamine, -pesapall, minihoki, curling, golfi simulaator. Lisaks lendav kumerekraaniga kinoteater, mis teeb silmad ette populaarsele 4D kinole ja võimaldab kogeda reaalset lennutunnet, olles samal ajal filmitegevuse keskel; erinevad virtuaalreaalsuse ja hologrammi atraktsioonid, mis võimaldavad kogeda erinevaid elamusi peaaegu käegakatsutava reaalsusena ja palju muud huvitavat, et ka korduvkülastused garanteeritud oleksid.

tolv-stockholm-10
tolv-stockholm-6
tolv-stockholm-1
P1020754
o-learys-event-center-tolv-stockholm-12
o-learys-event-center-tolv-stockholm-1
IMG_1081-800×450
great-arcade-games
golf-800×450
bambino-aktivitet-1210×420
aventyrsgolf-minigolf
6222c1d397665e38831e9f1912e3dbc7

1. Meil on võimalus tuua Tartusse kaasaegsed meelelahutusvõimalused, mis toetavad kõrvalasetseva
multihalli väärtust ning täiendavad üksteist äriliselt ja
seekaudu kasvatades tulubaasi Tartu linnale.

2. Selle asemel, et noored siia elama ja töötama jääks,
lähevad nad peale (üli)kooli lõpetamist linnast ära. Toome Tartusse tegevusi ja meelelahutuslikke võimalusi, et vältida linna vananemist ja pöörata see uuenemiseks. Keskus arendab linnarahva aktiivse ajaveetmise võimalusi ning muudab Tartu paremaks linnaks, kus elada.

3. Perekeskus annab perekondadele võimaluse veeta
ühiselt aega, eraldamata lapsi vanematest.

4. Loome võimaluse samaaegselt multihallis toimuvate
ürituste või kontsertidega jälgida perekeskusest otseülekannet hallis toimuvale.

KÜSI LÄHEMALT!
Teele Arak
53433773
Tanel Tein
5280050
Meelis Pastak
5115117
to top button